GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skämtkopp 7883146
nr 788 3146
Skämtkopp
China, 19th century, height: 7, sprickor/lagning.
Kina, 1800-tal, höjd: 7
Condition: sprickor/lagning
1000
SEK 450
Monday October 29 2012
at 18:29:18
300 kr
350 kr
400 kr